חיפוי פנים וחוץ   אלומיניום     זכוכית    נחושת    עץ     Corten      Fiber-Cement    HPL

מחפים עליך בחזית

חיפוי אלומיניום אלוקובונד

הנראות של הבית, דירה, מבנה שאנחנו מתגוררים בו – חשוב לנו מאוד ולכן, לפעמים אנחנו מקבלים מבנה שהחיצוניות שלו לא מוצאת חן בעיננו ולזה יש פתרון: חיפוי קירות חיצוניים. חיפוי מהסוג הזה נועד להעניק למבנה שלכם מראה יוקרתי יותר, אסתטי וייחודי. מלבד הנראות החיצונית החשובה לא פחות, החיפוי מאפשר הגנה מפני תנאי מזג האוויר, ידידותי לסביבה ומתאים לבנייה ירוקה. ישנם סוגים רבים של חיפוי חיצוני: אריחי טרקוטה, חיפויי פח ואלומיניום, שליכט צבעוני ועוד – הכל מותאם לפי הסגנון העיצובי שתבחרו.

יש מגוון סוגים של חיפויים. אחד מהחיפויים המוצלחים הוא מסוג חיפוי אלוקובונד. מדובר בחיפוי אלומיניום איכותי, מבודד היטב, בעל מראה יוקרתי וברמה גבוהה במיוחד המורכב משתי שכבות של אלומיניום ובניהן, חומר מבודד שקוראים לו פוליאתילן או מבודד אש, המורכב מצפיפות נמוכה.

היתרונות של חיפוי אלומיניום אלוקובונד הם: מגיעים במגוון צבעים וסגנונות, מידות ועוביים, קלילים – החומר מאוד קל במשקלו וניתן לכופף אותו ולהתאים אותו למקום הרלוונטי, בלתי שבירים – עשויים מאלומיניום, לא מזכוכית. מבודדים רעשים, קלים לתחזוקה, גמישים לצורך עיצוב ועמידים בתנאי מזג אוויר שונים ובפני זעזועים (רעידת אדמה). חיפוי מבנים אלוקובנד מחזיק לאורך שנים וקל מאוד להתקנה! מאפיינים אלו הופכים אותו למוצר עיצובי ברמה גבוהה וכי הוא יוצא דופן בעמידתו ויופיו.

חיפוי אלוקובונד הוא חומר שמשתמשים בו הרבה אדריכלים בגלל הגמישות הרבה שהוא מאפשר להם בעת הביצוע. לאדריכלים יש ראש עיצובי ולעיתים והיכולת לעשות עם היצירתיות שלהם משהו מושלם, הוא כמעט ובלתי אפשרי. החיפוי מאפשר להם לקחת את היצירתיות שלהם ולפרוץ אתה החוצה זאת בעקבות שהחומר גמיש ומאפשר לאדריכלים לעשות איתו מה שהם רוצים. החיפוי מגיע במגוון צבעים וסגנונות עיצוב: שיש, מראה, דמוי עץ וכדומה. היכולות של המוצר פותחות בפנינו הזדמנויות עיצוב ופתרון לכל פרויקט משוגע שצץ במוחנו.

חיפוי אלומיניום אלוקובונד מותאם למבנים כמו: משרדים, מבני מגורים, מבנים גבוהים, נמוכים, מבנים מעוצבים ועוד, מבנים תעשייתיים ועוד מגוון מבנים. ניתן לעשות שינוי בחיפוי גם לצרכים נוספים כמו: הכנת שילוט לתלייה בבית, מחוץ לבית, במשרד וכדומה.

חיפוי אלוקובונד מחיר משתנה מפרויקט לפרויקט – לא תמיד ניתן לסכם את המחיר בפעם הראשונה. לכן, הוא נע בין מאות לאלפי שקלים למטר מרובע. חשוב מאוד להתייעץ עם בעל מקצוע מוביל בתחום בשביל שיבצע עבורכם את ההתקנה הנכונה לפי העיצוב האידיאלי המותאם למבנה שלכם. זכרו: חיפוי אלוקובונד חיצוני נמצא במקום הראשון בשדרוג הבית שלכם, עמיד בתנאי מזג אוויר קשים וקלים ושומר על האסתטיקה של המבנה.

מעוניינים לשדרג את הבית שלכם?Group NSG מתמחה בייצור והתקנת חיפויים חיצוניים. לפרטים נוספים: 052-5904125 או/ו 052-5904124

טואול - בניית אתרים