חיפוי פנים וחוץ   אלומיניום     זכוכית    נחושת    עץ     Corten      Fiber-Cement    HPL

מחפים עליך בחזית

חיפוי אלומיניום לקירות

חיפוי קירות אלומיניום הוא החיפוי המבוקש והטוב ביותר שתכירו. הוא נועד להגן על הקירות של המבנה שלכם, מפני מים ולחות, נותן לקירות חזות מרשימה, אסתטית, עיצובית ובעל גימור מושלם.

קיימים מגוון רחב של חיפויים. אחד מהחיפויים המוצלחים הוא מסוג חיפוי אלומיניום לקירות. מדובר בחיפוי אלומיניום איכותי, מבודד היטב, בעל מראה יוקרתי וברמה גבוהה במיוחד. ניתן להשתמש בחיפויים חיצוניים אלו במקומות בהם מזג האוויר לא פשוט, עם תנודות קיצוניות במשב הרוח וכן, באזורים בהם קיימת לחות גבוהה. לדוגמא: מבנה שנמצא בסמוך לים.

ישנם יתרונות רבים לחיפוי אלומיניום, אך היתרון העצום והבולט ביותר הוא, שאלומיניום מאפשר גמישות יצירתית הנותנת לאדריכל לפרוץ את גבולות הדמיון ולעצב כל שעולה על רוחו בהתאם לקו העיצובי שאתם מעוניינים בו. חיפוי קירות אלומיניום פותח לכם מגוון רחב של עיצובים מדהימים, עם גימור איכותי, אסתטי וייחודי.

חיפוי קירות אלומיניום מותאם למבנים כמו: משרדים, מבני מגורים, מבנים גבוהים, נמוכים, מבנים מעוצבים ועוד, מבנים תעשייתיים ועוד מגוון מבנים. ניתן לעשות שינוי בחיפוי גם לצרכים נוספים כמו: הכנת שילוט לתלייה בבית, מחוץ לבית, במשרד וכדומה.

תמיד חלמתם על עיצוב ייחודי למראה החיצוני של ביתכם? חיפוי קירות אלומיניום יגשים לכם את החלום העיצובי על המבנה שלכם. שימוש בחיפוי אלומיניום נותן מענה למגוון צורות ייחודיות ונותן לכם יד חופשית לבחור את הצבעים הרלוונטיים וכדומה.

זכרו: שימוש בחיפוי אלומיניום משדרג לכם את המבנה בצורה משמעותית ונותן לכם לבצע עיצובים מודרניים וחדשניים שייחדו את המבנה שלכם לעומת השאר.

מלבד היתרונות הגדולים, ישנם יתרונות נוספות החשובים לא פחות: יכולת בידוד החיפוי מפני חום וקור, בידוד אקוסטי שיאפשר לכם לבודד את הרעשים המיותרים, בידוד טרמי ושמירה על השלד של המבנה לאורך זמן. בנוסף, חיפוי קיר יוצר מרווח בין קיר לקיר ונותן לאוויר לעבור דרכו ובכך, הוא תורם לאוורור הקירות החיצוניים ולהורדת הטמפרטורה במבנה.

בשביל לבצע שיפוץ משמעותי לחזות המבנה שלכם, עליכם להתייעץ עם אנשי מקצוע שעוסקים בתחום הרבה שנים, שיש להם ניסיון בהתקנת חיפויים חיצוניים ומוכנים להשתמש בכל היצירתיות שיש בחומרים הללו ולאפשר לכם, לייצר מבנה חיצוני ייחודי ותואם לכל הצרכים שלכם.

רוצים למזג בין הסטיילינג הפנימי של המבנה לבין המראה החיצוני? מפעל NSG" מתמחה בייצור והתקנה חיפויים חיצוניים ונותן מענה גם לעיצוביים ייחודים ומותאמים אישית. לפרטים נוספים: 052-5904125 או/ו 052-5904124טואול - בניית אתרים