חיפוי פנים וחוץ   אלומיניום     זכוכית    נחושת    עץ     Corten      Fiber-Cement    HPL

מחפים עליך בחזית

חיפוי אלומיניום דמוי עץ

היום כשהטכנולוגיה מאפשרת לנו לעשות כמעט הכל, נותר לנו רק לדמיין את הדבר הבא שנרצה לעשות. גם כאן, בעולם העיצובי, אפשר להרחיק לכת עם המחשבות היצירתיות שלנו ולעשות כל דבר שעולה על רוחנו. אפשר לראות התפתחות גם בעולם החיפויים – היום ניתן לבצע אין סוף עיצובים מדהימים בעזרת חיפוי קירות באלומיניום. אפשר למצוא פתרונות במגוון צורות כמו: חידוש אזור הסלון, שיפוץ חדר השינה ואף חידוש טוטאלי במבנה עצמו. חיפוי אלומיניום הפך למבוקש ביותר גם בשימוש במבנים התעשייתיים. אפשר להבחין היום במבנים תעשייתיים שונים ששופצו בעזרת החיפוי החיצוני ונראים חדשים, מטופחים, יוקרתיים ומרשימים. כאילו, נבנו מחדש. מלבד הנראות החיצונית החשובה לא פחות, החיפוי מאפשר הגנה מפני תנאי מזג האוויר, ידידותי לסביבה ומתאים לבנייה ירוקה.

לפעמים אנחנו רגע לפני ביצוע שדרוג המבנה שלנו עד שאנחנו מבררים על המחיר הכולל. חיפוי אלומיניום מחיר הוגן ונותן לכם את הפתרון האידיאלי. נכון שמדובר בהשקעה נוספת ותוספת תשלום על נראות המבנה, אבל זוהי השקעה נכונה ולאורן זמן. כולנו רוצים שהבית שלנו יהיה יציב, חיפוי אלומיניום נותן הרגשה של יציבות.

שדרוג המראה החיצוני של המבנה בעזרת חיפוי אלומיניום דמוי עץ מאפשר לכם לשים את הדאגות בצד! אין צורך בתחזוקה מתמדת, מדובר במוצר עמיד לאורך שנים.

מלבד היותו מוצר חזק, יש לו מגוון יתרונות מוצלחים: עיצוב מגוון, עמידות גבוהה בפני חלודה, התאמה אישית (עיצובית), חידוש המראה לחלוטין, עמידה בתנאי מזג אוויר קיצוניים ועוד ועוד. כאשר מדברים על חיפוי קירות אלומיניום דמוי עץ אין צורך לחשוש מלפגוע או להרוס את המראה החיצוני – החומר עבה מאוד דבר שמעיד החוזק והיציבות שלו. חיפוי אלומיניום דמוי עץ הפך לפופולרי בתחום האדריכלות המודרנית. הרבה אנשים מבינים את החשיבות של המראה החיצוני של המבנה שלהם וגם, חושבים על חידוש המראה הפנימי במקביל. חיפוי אלומיניום לקירות חוץ נותן את הפתרון לאנשים שיש להם רעיון עיצובי מעניין ומעוניינים לשדרג את המבנה שלהם למשהו יותר מודרני. הרבה בעלי עסקים בוחרים בחיפוי הזה בגלל שהוא נותן מראה מכובד ויוקרתי למבנה העסק.

יש לכם חשק לשדרג את הבית שלכם למשהו יותר חדשני ומודרני? "מפעל NSG" יתאים לכם צוות מומחה שיבצע עבורכם התקנה והתאמה אישית לפי הרעיונות העיצוביים שלכם. לפרטים נוספים: 052-5904125 או/ו 052-5904124

טואול - בניית אתרים