חיפוי פנים וחוץ   אלומיניום     זכוכית    נחושת    עץ     Corten      Fiber-Cement    HPL

מחפים עליך בחזית

חיפוי חוץ למבנים

אנשים רבים משתמשים בחיפוי חוץ למבנים על מנת לשפץ ולשמר את המעטפת החיצונית של המבנה ובפרט, שיפוץ קירות פגומים שנפגמו כתוצאה משינוי מזג האוויר ועקב התיישנות החומרים. החיפוי החיצוני נותן מענה למגוון מבנים: בתים פרטיים, וילות גדולות, בניינים מאוכלסים/חדשים, מבנים תעשייתיים, מבנים גבוהים ולמגוון שימושים נוספים. כל זאת, על מנת לבצע שינויים בפן האסתטי ובפן היוקרתי של המבנה ולהפוך אותו למודרני ומתקדם ולא להשאירו כמבנה ישן ועתיק.

חיפוי זה, מהווה את אחד השימושיים המרכזיים בתחום הבניה בעידן החדש, זאת בגלל השינוי הכולל שהוא מקנה לקירות החיצוניים: מראה הנקי, חדשני ועיצובי המשפיע בעיקר על איכות הקיר והמבנה לאורך זמן. בזכות השימוש בחיפוי חיצוני והשינויים הנוצרים כתוצאה מהחיפוי, הערך של המבנה הופך יקר יותר.

לחיפויים חיצוניים יש מגוון תפקידים כמו: הגנה על המבנה מפני מזג אוויר לא צפוי, תנאי אקלים לא שגרתיים, זיהום אוויר, מונע חדירת מים למבנה, מאפשר שינוי לפי קו עיצובי אינדיבידואלי, מטפל בפגמים חיצוניים כתוצאה מהשמש וכתוצאה ממזג האוויר המשתנה ועוד.

יתרונות רבים יש לחיפויים החיצונים אך היתרון הייחודי הנוסף שניתן לכם לאחר ההתקנה הוא להפסיק לדאוג למראה החיצוני ולפגמים עתידיים, החיפוי נותן תחזוקה לאורך זמן מבלי צורך לתחזק אותו באופן קבוע ויום יומי. זאת בזכות האיכות הגבוהה של החיפוי, החוזק והיציבות שהוא נותן למבנה.

קיים מגוון רחב של חיפויים חיצוניים לסוגים שונים של מבנים. לפני שבוחרים חיפוי למבנים, צריך להתאים אותו לתנאים הסביבתיים שקיימים באותה האזור ולהתאים גם חזות אסתטית ונעימה לבניין, חיזוק תשתיות של קירות שנפגמו, חיזוק מערכות איטום חיצוניות ועוד.

חיפוי חיצוני לבניין ניתן לדיירים שהחליטו שהמראה של הבניין שלהם לא תואם לשכונה שבה הם מתגוררים והם מעוניינים לבצע שינוי או התאמה למראה השכונה. בחירה בחיפוי חיצוני ישפץ להם את המראה הכולל של הבניין וייתן לו מראה חדש, מרענן ותואם לפי הצרכים של הדיירים.

מלבד זאת, משפחות רבות ברחבי העולם אוהבים לבצע שינויים חיצוניים בבתים שלהם. חיפוי חיצוני לבתים יכול לעשות את העבודה בצורה מושלמת גם בבתים פרטיים ולבצע שינוי יוקרתי, מרשים ושונה. כמו כן, יתאים את החיפוי לפי הצרכים של בעלי הבתים וייצמד לקו העיצובי הרלוונטי עבורם.

בשביל לבצע חיפויים חיצוניים בביתכם, בבניינים ובמבנה תעשייתי בו אתם עובדים, אתם צריכים לבחור לצוות שידע לעשות את העבודה בצורה מקצועית, מהימנה ואיכותית. "מפעל NSG" מתמחה בהתקנת חיפויים לכל סוגי המבנים ומאפשר לכם לשמור על ראש שקט.

מעוניינים בביצוע התקנה ייחודית ומותאמת למבנה החיצוני שלכם? מוזמנים ליצור קשר: 052-5904125 או/ו 052-5904124טואול - בניית אתרים