חיפוי פנים וחוץ   אלומיניום     זכוכית    נחושת    עץ     Corten      Fiber-Cement    HPL

מחפים עליך בחזית

למה אתם זקוקים לחיפוי חיצוני?

אם אתם לפני או בעיצומו של שיפוץ, אם אתם מתחילים בבניה של מבנה חדש או שאתם עומדים על סף סיומו – כנראה שהגיע הרגע בו אתם צריכים לשקול לבצע חיפוי חוץ למבנה. מהם חיפויי חוץ? ומדוע אתם זקוקים להם?

חיפוי חיצוני – כל התורה על רגל אחת

במהלך הבניה, משתמש הקבלן בחומרי בניה שונים כדי להבטיח בניה חזקה ועמידה לאורך זמן. בסופו של דבר, החומרים הללו עונים בעיקר על צורך פרקטי ולאו דווקא אסתטי. כדי לשמור על רמה גבוהה של אסתטיקה וליהנות מחוזק המבנה לאורך זמן – משתמשים בחיפויים פנימיים וחיצוניים.

מהן מטרותיו של החיפוי החיצוני?

מטרותיו של החיפוי החיצוני הוא, בראש ובראשונה, לספק עמידות למבנה כולו. מלבד זאת, הוא משמש כמגן מפני פגעי מזג האוויר השונים (טמפרטורות גבוהות, שמש ישירה או לחילופין – רטיבות, לחות ומזג אוויר סוער) וכמבודד מפניהם. בנוסף, מעניק החיפוי החיצוני מראה יפהפה לחזית החיצונית של הבית, מכל צדדיה. אין ספק שיש הבדל מהותי בין צביעה חיצונית פשוטה של הקירות, לבין שימוש בחיפוי חיצוני מסוגנן, עם טקסטורות מעניינות, גוונים בלתי שגרתיים וחומרים עמידים.

למה אתם צריכים את זה?

אם אתם רוצים להעניק לחזית החיצונית של הבית כולו מראה יפה ומשודרג בקלות – חיפוי חיצוני הוא פתרון נהדר בשבילכם. ההליך עצמו, כשהוא נעשה בידי אנשי מקצוע מיומנים, הוא פשוט וקצר, מה שמעניק לכם את האפשרות ליהנות מהתוצאות – מבלי לסבול מהדרך. גם אם אתם מחזיקים בבעלותכם משרדים או שהעסק שלכם מקבל לקוחות – תוכלו לבצע את שדרוג הקירות בקלות, ולשדר מראה מכובד, מהוקצע ואמין יותר. לחובבי המראה הכפרי מחכים חיפויי עץ יפייפיים – גולמי או סינטטי – המקנים למראה כולו יופי נעים וביתי – גם אם מדובר במתחם המשרדים הגדול ביותר.

גם הגנה מפני תנאי האקלים השונים, גם חוזק ועמידות, גם קל ופשוט וגם מאפשר לכם ליהנות מכל הטוב שמציעה הטכנולוגיה – בפשטות ובאופן היפה ביותר.

אם אתם מעוניינים לשדרג את מראה המשרד או הבית הפרטי שלכם – צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם:8-3734100 0טואול - בניית אתרים