חיפוי פנים וחוץ   אלומיניום     זכוכית    נחושת    עץ     Corten      Fiber-Cement    HPL

מחפים עליך בחזית

חיפוי לקירות חוץ

חיפוי קירות חוץ בבניינים הם עניין אסתטי לא פחות מאשר עניין פונקציונאלי, הם מספקים בידוד תרמי מפני פגעי מזג האוויר, וכן בידוד אקוסטי מפני רעשי חוץ, תכונות אלו הופכות חיפויים לקירות חוץ לחלק אינטגרלי מפרויקטים בתחום הבינוי לשוק הפרטי ולשוק העסקי בלבד. על יתרונות על לוחות חיפוי קירות חוץ והסוגים השונים.

היתרונות של חיפוי קירות חיצוניים:

בידוד תרמי וחיסכון אנרגטי וכספי משמעותי- ישראל חווה מזג אוויר קיצוני, ימים חמים במיוחד בקיץ, המאמרים אף ל 40 מעלות, וימים קרים במיוחד בחורף, המלווים בסופות חול, ורוחות חזקות. חיפויים לקירות חוץ מאפשרים למגן את הבניין מפגעי מזג האוויר, לשמור על קירותיו הפנימיים, לצמצם בעלויות צינון החלל וההסקה ולשמור על טמפרטורה מבוקרת יחסית לתנאים השוררים בחוץ. כל אלה מביאים לחיסכון מתמשך בעלויות התפעול ולשמירה על עולם אקולוגי יותר.

בידוד אקוסטי- מבנים ציבוריים, עסקיים וכן מבנים פרטיים, מוקמים בדרך כלל ליד דרכים סואנות, דרכים בהן רחשי הרחוב עשויים להאמיר גם לקומות הגבוהות. רעש מהווה מפגע בפני עצמו. לחיפוי קיר חוץ תפקיד משמעותי ביצירת שכבת בידוד נוספת מרחשים אלו, ושמירה על סביבת מגורים או עבודה שקטה.

נראות- חיפוי קיר חיצוני מגיע ברמות גיבור אסתטיות ומינימליסטיות, אשר מעניקים מקום של כבוד לאדריכלות הבינין ואף משלימים אותה. באמצעות חיפוי לקירות חוץ, מבנים רבים נהנים גם ממוניטין של יוקרה, ושומרים על המראה החדיש והחדשני שלהם לאורך זמן.

סוגי החיפויים השונים:

אלומיניום- חיפוי אלומיניום הוא החיפוי הנפוץ ביותר, וניתן לראות אותו מסביב למרפסות בבנייני מגורים, בחזיתות של חנויות יוקרה, ואף כחיפוי מלא למבנים תעשייתיים, לוחות האלומיניום קלות משקל וקלות להתקנה.

משרביה- משרביה משמשת לתחימה בין חללים, בעיקר בין חללי הפנים, באופן חסכוני במקום, ואלגנטי במיוחד, ניתן ליצור כל סגנון, תורה וצבע של משרביה, בהתאמה אישית לחלל.

פייבר צמנט- הוא חיפוי דמוי בטון למראה אטום ויוקרתי, מהווה אמצעי יעיל במיוחד לבידוד תרמי ואקוסטי.

חיפוי עץ – חיפויים אלו ידועים בשם HPL הם מיובאים בדרך כלל, וניתן לראות אותם מעטרים חזיתות של מבנים, בדרך כלל השימוש בהם נעשה מטעמים אסתטיים, והתוצאה המתקבלת היא עוצרת נשימה.

חיפויי זכוכית- בין אם מדובר על זכוכית מחוסמת, אשר מהווה קיר בפני עצמו, וזכוכיות בעובי ורמות גימור שונות, המאפשרות את הבידוד האקוסטי והתרמי מבלי לוותר על הנוף.

NSG תעשיות הוא מפעל מודרני ישראלי, אשר מייצר חיפויי קירות חוץ למבנים פרטיים ותעשייתיים, סוגי החיפויים, שאנו מציעים הם אלומיניום, פייבר צמנט, משרביות, חיפויי מרפסות, חיפויי עץ HPL, לפנים ולחוץ, זכוכית ועמודים. אנו מייצגים חברות עולמיות המייצרות קירות מסך, מייבאים ומתקינים חיפויי בטון, ומעמידים לשירותכם מחלקה טכנית לליווי ויישום והתקנות בפרויקטים. לשיחת ייעוץ וקבלת הצעת מחיר, פנו אלינו: טלפון: 08-3734100 פקס: 08-3734101 , info@nsg-ind.com

טואול - בניית אתרים