חיפוי פנים וחוץ   אלומיניום     זכוכית    נחושת    עץ     Corten      Fiber-Cement    HPL

מחפים עליך בחזית

חיפוי פח אלומיניום

אנשים רבים אוהבים לבצע שינויים בחזות החיצונית של ביתם. לפעמים, הם טסים לחו"ל ורואים מעטפת שונה וייחודית למבנים, הם מסתובבים בשכונות ומתרשמים מבניה הולמת ויוקרתית ובטוחים שתהליך בניה מהסוג הזה עלול לעלות להם הון תועפות וגם, לגזול הרבה מאוד זמן עד שהתוצר המוגמר יהיה מושלם. אך עדיין לא יצא להם להכיר את חיפוי פח אלומיניום, חומר מיוחד שעונה על הצורך של אנשים מהסוג הזה שרוצים לשלב בין מגוון יצירות וליצור יצירה אחת משלהם.

בנייה בשילוב חיפוי פח אלומיניום יהפוך בין רגע את המבנה שלכם לחדש, מודרני, עם קו עיצובי ייחודי ומושלם, אחיד והכי חשוב, בדיוק כמו שחלמתם. מלבד החידוש המעניין שהחיפוי מאפשר, הוא נותן למבנה מראה יוקרתי ואסתטי משאר המבנים שראיתם בארץ ובעולם. עולם החיפוי הפך עם השנים לבלתי נפרד מעולם הבנייה. בעידן המודרני, ישנן שיטות בנייה חדשניות, יצירתיות, כאלה שיוצאת מהקופסא. יש אפשרות להשתמש בחומרים שמעולם לא חשבתם להשתמש בהם שיכולים להפוך את ביתכם לבית שונה מהנוף הממוצע.

חיפוי אלוקובונד הנו חיפוי העשוי מאלומיניום – איכותי, מבודד היטב ובעל מראה יוקרתי. כמו כן, הוא המורכב משתי שכבות של אלומיניום ובניהן, חומר מבודד שקוראים לו פוליאתילן או מבודד אש, המורכב מצפיפות נמוכה. הוא מגיע במגוון צבעים וסגנונות, מידות ועוביים קלילים. ניתן להתאים את החומר למקום הרלוונטי. הוא אינו שביר, קל לתחזוקה, גמיש לצרכי עיצוב ועמיד בתנאי מזג אוויר שונים. חיפוי אלוקובנד, מחזיק לאורך שנים וקל מאוד להתקנה.

ישנם סוגים רבים ונוספים של חיפוי פח למבנים, הכל תלוי מה הם מטרות השימוש שלהם, איך אתם מעוניינים שהבית שלכם יראה, ישמר, איזה חומר אתם מעדיפים וכדומה.

חשוב מאוד להשקיע במראה החיצוני של המבנה שלכם, לדאוג לאיכות החיפוי ומקצועיות ההתקנה. ניתן להתקין חיפוי פח אלומיניום גם בקירות הפנימיים של המבנה וגם בקירות החיצוניים. בשני המקרים: הנראות תעלה בכמה רמות ממה שהייתה. החפוי מאפשר הגנה מפני תנאי מזג האוויר, ידידותי לסביבה ומתאים לבנייה ירוקה. ישנם סוגים רבים של חיפויים כמו: חיפוי פח ואלומיניום, אריחי טרקוטה, שליכט צבעוני ועוד. הבחירה בחיפוי, הנה מותאמת אישית ולפי קו העיצוב שאתם מעוניינים בו.

חיפוי פח אלומיניום התקדם לתוך הנוף העירוני מלפני הרבה שנים. יש לו תכונות מיוחדות שמאפשרות למהנדסים לפרוץ את גבולות ההיגיון. מהנדסים שבנו בצורה ישנה ועתיקה, יכולים לבלוט בענף הבנייה בזכות האפשרות שהחיפוי נותן להם ולהפוך כל דבר ישן, לחדשני ומודרני.

רוצים לעשות שינוי וזקוקים לצוות שיעשה לכם את המהפך שכל כך חלמתם עליו? צרו קשר: צרו קשר: 052-5904125 או/ו 052-5904124טואול - בניית אתרים