חיפוי פנים וחוץ   אלומיניום     זכוכית    נחושת    עץ     Corten      Fiber-Cement    HPL

מחפים עליך בחזית

חיפוי פח למבנים

אנשים רבים אוהבים לעשות שדרוגים למבנה הביתי שלהם. לפעמים, הם רואים אצל השכנים או בשכונות משופצות בעיר, בנייה מחודשת, מודרנית, שהקו העיצובי שלהם הוא מיוחד, אחיד וחדשני. בעקבות כך, אנשים מעוניינים לבצע שינויים במראה החיצוני והפנימי של המבנה שלהם ופונים לחיפוי פח למבנים. מלבד החידוש שהחפוי נותן, הוא נותן למבנה מראה יוקרתי, אסתטי וייחודי משאר הבתים בשכונה. עולם החיפוי הפך עם השנים לבלתי נפרד מעולם הבנייה. בעידן המודרני, ישנן שיטות בנייה חדשניות, יצירתיות, כאלה שיוצאת מהקופסא הקבועה והמרובעת. יש אפשרות להשתמש בחומרים שמעולם לא חשבתם להשתמש בהם שיכולים להפוך את ביתכם לבית שונה מהנוף הממוצע.

חיפוי פח גלי למשל, עשוי מחומרים גמישים, נוחים וניתן לעשות בו שימוש למגוון רחב של מטרות. הוא עשוי מפלדה או ברזל מגלוון שמכופף בצורת גלים - דבר שמקשיח את המבנה המתכתי.

חיפוי אלוקובונד הנו חיפוי העשוי מאלומיניום – איכותי, מבודד היטב ובעל מראה יוקרתי. כמו כן, הוא המורכב משתי שכבות של אלומיניום ובניהן, חומר מבודד שקוראים לו פוליאתילן או מבודד אש, המורכב מצפיפות נמוכה.

ישנם סוגים רבים ונוספים של חיפוי פח למבנים, הכל תלוי מה הם מטרות השימוש שלהם, איך אתם מעוניינים שהבית שלכם יראה, ישמר, איזה חומר אתם מעדיפים וכדומה.

חשוב מאוד להשקיע במראה החיצוני של המבנה שלכם, לדאוג לאיכות החיפוי ומקצועיות ההתקנה. ניתן להתקין חיפוי פח גם בקירות הפנימיים של המבנה וגם בקירות החיצוניים. בשני המקרים: הנראות תעלה בכמה רמות ממה שהייתה. החפוי מאפשר הגנה מפני תנאי מזג האוויר, ידידותי לסביבה ומתאים לבנייה ירוקה. ישנם סוגים רבים של חיפויים כמו: חיפוי פח ואלומיניום, אריחי טרקוטה, שליכט צבעוני ועוד. הבחירה בחיפוי, הנה מותאמת אישית ולפי קו העיצוב שאתם מעוניינים בו.

חיפוי פח התקדם לתוך הנוף העירוני מלפני הרבה שנים. המהנדסים החלו להשתמש בו בגלל האפשרויות הבלתי מוגבלות שניתן לעשות אתו. יש לו תכונות מיוחדות שמאפשרות למהנדס לפרוץ את גבולות ההיגיון. מהנדסים שבנו בצורה ישנה ועתיקה, יכולים לבלוט בענף הבנייה בזכות האפשרות שהחיפוי נותן להם מדובר במהפך בעולם הארכיטקטורה שהפך לפתרון למבנים ברחבי העולם.

בשביל לשדרג את המבנה הביתי שלכם אתם זקוקים לצוות שיעצב לכם לפי הדמיון שלכם. מעוניינים שנעצב לכם מבנה ייחודי? צרו קשר: 052-5904125 או/ו 052-5904124

טואול - בניית אתרים