חיפוי פנים וחוץ   אלומיניום     זכוכית    נחושת    עץ     Corten      Fiber-Cement    HPL

מחפים עליך בחזית

חיפוי אלומיניום לקירות חוץ

בשנים האחרונות אנו עדים לפופולריות הגוברת ועולה של עיצובים תעשייתיים הכוללים חיפוי קיר חיצוני אלומיניום. חיפויים אלה מצטיינים בעמידות גבוהה, מראה אסתטי מרהיב ושלל יתרונות נוספים. אז מה הסיבה שאדריכלים רבים מתכננים את המבנים החדשניים עם מרכיב ייחודי זה?

התחלת השימוש באלומיניום בתחום הבנייה

בתחילה האלומיניום שימש כאמצעי לחיזוק מבנים פנימיים וכן כמעגן לחלונות באמצעות פרופילים מיוחדים. עם הזמן, ככל שהעיצוב המודרני החל לעשות שימוש בחומרים תעשייתיים בעיצובי פנים וחוץ חיפוי אלומיניום לקירות חוץ הפך לאמצעי מועדף לכיסוי חיצוני של מבני הייטק.

המראה המתכתי העניק גוונים מטאליים מיוחדים למבנה, שהתאימו ככפפה ליד לתחומים כמו הייטק ותעשייה עתירת ידע, כמו גם למבנים של תעשיות כבדות יותר. המחיר הזול, ויכולות הריקוע לכל צורה הפכו את המתכת לחומר אידיאלי לבניה, העובדה כי האלומיניום אינו נוטה להחליד ובעל עמידות גבוהה ללחות, כמו גם עמידות גבוהה בפני התלקחות. אך אולי התכונה החשובה ביותר המושכת מעצבים רבים להתממש בחומר היא דווקא יכולות הבידוד של חיפוי חוץ אלומיניום.

יכולות בידוד מתקדמות

כיום חיפוי קירות חוץ אלומיניום מהווים אלמנט מועדף בשל יכולות הבידוד שלהן. הן מבודדות הן מבחינה טרמית, ומאפשרות חיסכון בעלויות הקירור בקיץ והחימום בחורף בחלקו הפנימי של המבנה, וכן מעניקות בידוד אקוסטי כנגד רעשים מבפנים או מבחוץ. את הלוחות המשמשים לחיפוי ניתן לעצב במגוון רחב של צורות וצבעים, כמו גם טקסטורות שונות על מנת ליצור מראה מעניין ומגוון. אילו אפשרויות עומדות לרשותכם בתחום העיצוב?

מגוון רחב של עיצובים וטקסטורות

בעוד חיפוי האלומיניום מגיע בדרך כלל בצבעים מטליים, הוא ניתן לצביעה בכל גוון כמו גם מעניק מגוון רחב של אפשרויות שילובי צבעים. יש הבוחרים להשתמש גם בטקסטורה מרתקת באמצעות צביעה מגורענת. בזכות קלות העיצוב של החומר רבים עושים בו שימוש גם בעיטור ושדרוג המראה של בניין תעשייתי או משרדי קיים – הזוכה למתיחת פנים בתוך זמן קצר.

לקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי על אפשרויות שונות בתחום חיפוי חוץ לקירות אלומיניום, צרו עמנו קשר ונציגי חברת NSG Group ישמחו לעמוד לרשותכם בטלפון – 08-3734100.
טואול - בניית אתרים