חיפוי פנים וחוץ   אלומיניום     זכוכית    נחושת    עץ     Corten      Fiber-Cement    HPL

מחפים עליך בחזית

לוחות HPL

כשמדברים על לוחות HPL מדברים על חומרים עבים ומצופים בפורניר עץ טבעי המורכב מחומר רב שכבתי. התרכובת של הלוחות הללו לא מכילות אסבסט, מתכות או רעלים, אלא רק חומרים המועילים לתצורה הסופית של הקירות. הלוחות עמידים וחזקים מפני ריקבון, רטיבות, אש, כימיקלים, שריטות, חום, מזג אוויר קיצוניים ועוד רבים נוספים. הלוחות, מתאימים למשטחי עבודה למטבחים, לבנייה ונגרות של ריהוט מעבדות, ריהוט משרדי, משטחים לדלתות, מחיצות לשירותים וכדומה. בגלל שהלוחות עשויים מחומרים אחידים ויציבים, השילוב של החומרים הללו יחד, נותן מראה יוקרתי של עץ טבעי ולא מראה זול וישן.

בעת שימוש בלוחות הללו, הסירו דאגה מליבכם: הלוחות מחזיקים לאורך זמן ולא מצריכים תחזוקה מיוחדת לעומת עץ רגיל. לוחות HPL מאפשרים בנייה איכותית, נקייה, קלילה וזמינה בשלל גוונים ועוביים לבחירתכם.

בנוסף, השכבה החיצונית של HPL לוחות מתאימה לתנאי UV וחיפוי חיצוני ופנימי כמו: גגונים, קירות חיצוניים, קירות פנימיים, קירות אמבט ועוד. ללוחות הללו יש עמידות גבוהה בתנאי האקלים הקשים בישראל בעקבות עובי החיפוי שחייב להיות לפחות 6 מ"מ וכן, מונעת כניסה של כימיקלים שונים, חומרי ניקוי ועוד לתוך חללי הלוחות. התקנת הלוחות מאוד דומה להתקנת חיפוי מסוג אלומיניום כמו: אלוקובונד – יש להם כמעט את אותן התכונות רק שללוחות HPL יש תוספות נוספות שיכולות לעזור מפני רטיבות לדוגמא, במקלחת.

לאחר התקנת הלוחות הללו, ניתן להבחין בגימור מיוחד, אחיד, ייחודי ומותאם. ניתן לגוון בהתקנות ובצבעים השונים ואף לבחור צבעים חדשים שמעולם לא חשבתם להשתמש בהם. מלבד זאת, את הלוחות ניתן להתקין באופן סמוי או גלוי ובכך לשלוט על הנראות של הברגים שמחזיקים את הלוח. במידה והחלטתם להשתמש בהתקנה סמויה, שימו לב שיש ברגים מיוחדים להתקנה הספציפית הזו, הברגים מוכנסים לתוך הלוח ומעבים את הלוח בכ-8 מ"מ. במידה ובחרתם בחיבורים גלויים, אז העובי קטן יותר (בגלל שאין צורך להחביא את הברגים) והעובי שנוצר כתוצאה מכך, הוא 6 מ"מ בלבד.

לרוב, מי שמתעניין בהתקנה של הלוחות הללו, יודע שהיתרונות שלהם עולים על החסרונות וכי הפתרונות הייחודיים שהם מביאים עמם, יכולים לסייע במקרים רבים כמו: רטיבות בחורף, ולחסוך הרבה כספים בעתיד. לכן, לוחות HPL מחיר משתלם מאוד בזכות התקנת הלוחות שמונעים נזקי מזג אוויר שונים ומעצבים את ביתכם בצורה נוחה, נעימה וקלילה.

אל תחכו לרגע האחרון, ככל שתקדימו להתקין את הלוחות כך תצליחו לעבור את העונות השנתיות בהצלחה וללא צל של רטיבות. לפרטים נוספים: 052-5904125 או/ו 052-5904124

2all בניית אתרים