חיפוי פנים וחוץ   אלומיניום     זכוכית    נחושת    עץ     Corten      Fiber-Cement    HPL

מחפים עליך בחזית

לוחות אלומיניום לחיפוי קירות

לא ניתן לפספס את סגנונות המבנים שהפכו עם השנים למשהו ייחודי בנוף הבנייה. בהשוואה לעיצוב המבנים בשנים האחרונות, לוחות האלומיניום מביאים משב רענן ועיצובי שתפס תאוצה בעשור האחרון. אחד הדברים הבולטים שהוא מביא יחד עמו, הוא יצירת מבנים בצורה עכשווית, עם חזות מודרנית ואיכותית. נוסף לכך, חיפוי באלומיניום, מאפשר לכם לחדש מבנה ישן שעם הזמן, רואים את ההבדל בין עיצוב המבנים החדש ועיצוב המבנה שנעשה לכם. אין לכם מה לדאוג, אפשרות חיפוי קירות עם לוחות אלומיניום יכול לשדרג לכם את המבנה ולייצר עבורכם מראה שתמיד חלמתם עליו. ניתן לשדרג מבנים רבים כמו: מבנים תעשייתיים פשוטים שאפשר להפוך את החזות שלהם לאסתטית יותר, מתקדמת, עדכנית וחדשה. המבנה שלכם ישן ואתם מרגישים שהגיע הזמן לשפץ אותו? חיפוי קירות מאפשר לשפץ את המבנה, את העיצוב החיצוני, ובמידת הצורך, ליצור בידוד ותנאים תרמיים גם בקירות הפנימיים וגם בחיצוניים.

לוחות אלומיניום לחיפוי קירות הוא תהליך שבו הלוחות מכסות את הקירות של המבנה שלכם – גם מבפנים וגם מבחוץ בשביל ליצור מראה אחיד. הלוחות מוזמנים בהתאמה אישית בהתאם לסגנון העיצובי שאתם מתכננים.

ללוחות הללו יש יתרונות רבים: יש אפשרות ליישר את הקיר באמצעות הצבת לוחות אלומיניום ישר על קיר עקום/משובש, בנוסף, חיפוי קירות אלומיניום מאפשר ניקוי יסודי, יעיל ונוח. חשוב לדעת שהאלומיניום הוא חומר חזק מאוד ועמיד בפני הרבה סיטואציות: במקרה של רעידת אדמה, החיפוי מבטיחה הגנה מלאה לקירות, החומר קליל ולכן הוא לא יכביד על משקל הקירות, משמש הגנה על הקיר מפני רטיבות, נזקים ופגיעות אחרות, ממלא תפקיד אסטטי ועיצובי, מציג מראה מיוחד לקיר, מעניק לקיר עמידות – בגלל היותו חומר חזק ויציב. לחיפוי קירות יש מספר מצבים והוא יכול להיעשות בעזרת חומרים מגוונים כמו: עץ, אלומיניום וקרמיקה.

השימוש בחיפוי קירות באלומיניום יכול להתבצע על הקירות החיצוניים והפנימיים של הבית. אולם ישנו חיפוי שגם משמש למטרות נוספות כמו: אסתטיקה, נוחות ועוד. חיפוי קירות יוצר מראה מעוצב ואופנתי עבור המבנה שלכם.

לוחות אלומיניום לחיפוי קירות הנו טרנד מאוד מוכר בעולם הבנייה ובקרב אדריכלים בכלל. זאת בגלל שהוא מצליח לקחת את המבנה הישן שלכם וליצור ממנו משהו מעוצב יותר, חלק ואחיד. לוחות אלומיניום מגיעים במגוון צבעים, ניתן לעצב את המראה של הלוחות בכל סגנון שתרצו.

רוצים לבצע חיפוי קירות איכותי, אלגנטי ויוקרתי באמצעות אלומיניום? "מפעל NSG" מתמחה בייצור והתקנת חיפויים. לפרטים נוספים: 052-5904125 או/ו 052-5904124טואול - בניית אתרים